Pracuj z nami

oferty_pracy

Praca: ELEKTRYK

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie ciągłości produkcji parku maszynowego w zakresie elektryki.

Wymagania

  • znajomość ogólnych zasad prowadzenia ruchu urządzeń elektrycznych
  • wysoka sprawność psychometryczna
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełny etat)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwość podwyżki po pozytywnej ocenie pracy w określonych przedziałach czasowych
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych
  • bezpieczeństwo pracy w zakładzie z nowoczesnymi technologiami
  • atrakcyjny pakiet socjalny i motywacyjny (m. in. możliwość: skorzystania z świadczeń wakacyjnych, świątecznych, dostępu do kasy zapomogowej, możliwość otrzymania nagrody za wyniki pracy, za brak absencji chorobowej, za pomysłowość/ usprawnienia
  • szanse rozwoju w ramach struktur całej Spółki (w kraju i za granicą)

Klauzula informacyjna:
1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Sanok Rubber Company S.A. ul. Przemyska 24; 38-500 Sanok.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem:
 Sanok Rubber Company S.A. ul. Przemyska 24; 38-500 Sanok
 e-mail: iod@sanokrubber.pl.
3. Dane osobowe (oraz dane do kontaktu - o ile zostaną podane) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody, także w kolejnych naborach pracowników Sanok Rubber Company S.A. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
4. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody poprzez kontakt z Inspektorem Ochrony Danych.

5. Dane kandydatów do pracy mogą być udostępnione podmiotom działającym na zlecenie Administratora danych tj. podmiotom świadczącym usługi wsparcia rekrutacyjnego, na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.
6. Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku.
7. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Sanok Rubber Company S.A. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.

8. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Organ ten będzie właściwy do rozpatrzenia skargi z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji.
9. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Sanok Rubber Company S.A.
10. Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

* Zaznaczyć w przypadku wyrażenia zgody.

Wypełnij formularz, dodaj plik CV oraz list motywacyjny.

Kliknij w to miejsce i wybierz swoje CV i/lub list motywacyjny (max 5MB)

  1. gielda.png [9 KB]
  2. komisja.png [10 KB]
  3. seg.png [6 KB]